Spegel med konsolbord

322428

SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, konsolbord höjd ca 76, spegeln 170 x 66 cm

Slitage och skador

Diverse, Inredning och husgeråd, Speglar

Rum 3

Spegel med konsolbord

Budhistorik (13 bud)
1968911
1967784
1967736
1 600
1966990
1966737
1 400

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.