Lars Jonsson färglitografi ur Millenium-mappen

322362

LARS JONSSON (född 1952): Ejderpar, signerad Lars Jonsson, E.A. färglitografi, ur Millenium-mappen, 34x47 cm

Fack 16

Budhistorik (10 bud)
1969067
1967933
2 800
1965425
2 600
1963515
1963514

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.