Peter Dahl Fredmans Epistel

322315

PETER DAHL (född 1934), (3) Fredmans Epistel nr 11, 18, 20, ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm

Mappar i orginal medföljer med värser

Rum 4

Peter Dahl Fredmans Epistel

Budhistorik (4 bud)

1966039
1964929
1964926
1961059

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.