Uno Vallman oljemålning

322249

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1975, olja på duk, 46 x 54 cm

Rum 6

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1966434
1 300
1961856
1959793
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.