Eric Hallström blandteknik

322243

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Bygata, signerad och daterad Eric Hallström -31, blandteknik, 35x44 cm

Fack 10

Eric Hallström blandteknik

Budhistorik (15 bud)
1966875
1 300
1966692
1966692
900
1966536
850
1966691
850

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.