Lennart Sand färglitografi

322212

LENNART SAND (född 1946): Örn med byte, signerad o daterad Lennart Sand 88, 98/190, färglitografi, 59 x 80 cm

Fack 45

Lennart Sand färglitografi

Budhistorik (11 bud)
1967416
850
1959628
1959628
700
1966895
650
1959628
600

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.