Sybord 1800-talets andra hälft

321940

SYBORD, 1800-talets andra hälft, pelarfot i björk, överdel fanérad i björk, låda i sargen höjd 75, 70 x 48 cm

Äldre lagning på fot, slitage och skador, skivan något lös

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1964838
450
1962818
1964837
1962818

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.