Salongsgrupp nyrokoko

321932

SALONGSGRUPP, 3 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, stoppade sitsar och ryggar, klädsel i röd plysch, bestående av: soffa, karmstolar 1 par, sitthöjd 38, soffans längd ca 110 cm,

Bruksslitage

Rum 22

Salongsgrupp nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

1964268
2015-08-05 20:52:53

2015-08-06 kl 21:03
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.