Trädgårdsgrupp

321922

TRÄDGÅRDSGRUPP, Hillerstorp, bord och 1 par karmstolar, sitthöjd ca 44 cm

Slitage och skador

Diverse, Möbler

Rum 13

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (1 bud)

1961453
2015-08-02 13:19:38

2015-08-06 kl 15:00
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.