YSL väska

321896

YVES SAINT LAURENT, Frankrike, 1980-tal, väska, påsmodell, med dragsko, reglerbart axelband, svart skinn, sydd logga, botten ca 11x25, höjd ca 25 cm

Bruksslitage

Fashion

Monter 11

YSL väska

Budhistorik (25 bud)
1963799
1963280
1963796
1963280
1 900
1963795
1 800

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.