"Taklampa 587 / Cylinder Ringkrona"

321885

UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, "Taklampa 587/Cylinder Ringkrona", takarmatur, Luxus, 1900-talets andra hälft, stomme i ek, skärmar i vit plast, diameter ca 86 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 12

Budhistorik (6 bud)
1956427
550
1964348
500
1956427
450
1961869
1956427

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.