Einar Nerman litografier

321874

EINAR NERMAN (1883-1983), Karl-August Wicander, blyerts på papper, signerad Nerman, 22x16 cm

Fack 11

Einar Nerman litografier

Budhistorik (1 bud)

1959167
2015-07-29 23:08:37

2015-08-05 kl 19:36
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.