Skrivbord 18/1900-tal

321828

SKRIVBORD, 18/1900-tal, vitmålat, med kopparbeslag, 2 lådor i sargen och svarvade ben, höjd ca 76, 113x64,5 cm, nyckel saknas

Skador, slitage, nyckel saknas, en låda med utbytt botten

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 4

Skrivbord 18/1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1963760
1 400
1962376
1 300
1962376
1961604
1962373

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.