Ljusstakar 17/1800-tal

321755

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 17/1800-tal, Louis XVI, mässing, kanneleringar, pärlstavsdekor, bär spår av försilvring, höjd ca 27 cm

Bucklor, något snedställda

Metall, Belysning

Monter 7

Ljusstakar 17/1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1959963
1959220
500
1957261
450
1956973

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.