Karmstolar och bord Louis XV-stil

321749

KARMSTOLAR, 1 par, SALONGSBORD, Louis XV-stil, 1900-talets början, skuren dekor med blommor, bordets höjd 60, 85x50 cm

Bruksslitage

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
1962771
1 700
1962218
1 600
1962345
1962218
1 400
1962344
1 300

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.