Mona Starfelt olja

321671

MONA STARFELT (1931-2009): vid kanalen (Holland), signerad Mona Starfelt, olja på duk, 61x50 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Mona Starfelt olja

Budhistorik (12 bud)
1963081
1 400
1962906
1 300
1962906
1963080
950
1962906
650

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.