Gideon Börje oljemålning

321604

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Kustbild, skrapsignerad G Börje, olja på duk, 60x50 cm

Smärre tryckskada

Rum 16

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1961465
600
1961464
450
1961463
1961413
1961412

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.