Soffbord modell Aristokrat

321214

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak, modell "Aristokrat", Engström & Myrstrand, Tingströms, utdragbara skivor, brännmärkt Tingströms Bra Bohag, höjd ca 56, 123x60 cm

Bruksslitage

Rum 17

Soffbord modell Aristokrat

Budhistorik (7 bud)
1949015
1954319
950
1949015
750
1952239
700
1949015
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.