Ljusstakar 1 par

320848

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, mässing, gustaviansk stil, märkta EOS Jönköping, höjd 19 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Metall, Belysning

Monter 12

Ljusstakar 1 par

Budhistorik (22 bud)
1953238
1 600
1952323
1952188
1 400
1951869
1 300
1952187
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.