Werner Pfeiffer färglitografi

320752

PFEIFFER, Werner (f.1946): "Primus", signerad, 14/50, färglitografi, bladmått 70x50 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Werner Pfeiffer färglitografi

Budhistorik (2 bud)

1953349
1946406

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.