Oljemålning 1800-tal

313251

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft), motiv av flicka med lamm, olja på duk, oval, ca 73x60 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (29 bud)
1887181
12 000
1888853
11 500
1887181
11 000
1887045
10 500
1886411
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 260 EUR, 1 560 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.