Vas Johnny de Rooden 1960-tal

292771

JOHNNY DE ROODEN, vas, stengods, 1960-tal, Jan De Rooden och Johnny Rolf - "Johnny De Rooden", reliefdekor, 3 öppningar, signerad JR samt Gustavsberg, höjd 10 cm

Smärre glasyrdefekt

Keramik/Porslin, Design

Monter 2

Vas Johnny de Rooden 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
1688356
600
1687680
550
1688355
550
1687680
500
1688354
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.