Herman Hägg oljemålning Visby

290204

HÄGG, Herman (1884-1966): Visby Ringmur i skymning, signerad och daterad H Hägg 1910, olja på duk, 53x64 cm

Rum 10

Herman Hägg oljemålning Visby

Budhistorik (20 bud)
1669741
2 800
1656876
2 600
1669738
2 600
1656876
2 400
1669736

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.