Waldemar Lindholm Vy över Strömmern mot Södermalm

290095

LINDHOLM, Waldemar (1872-1900): Vy över Strömmen mot Södermalm - Stockholm, signerad och daterad Wald. Lindholm 93, olja på duk fäst på pannå av papp, 19,5x34 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1669279
1669268
1 900
1666495
1658351
1657249
950

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.