Birgitta Lundberg oljemålning

289948

LUNDBERG, Birgitta (född 1933): Komposition, signerad och daterad -57, olja på duk uppfodrad, 21x28 cm

Fack 17

Birgitta Lundberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1667933
1667932
1667920

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.