Yrjö Edelmann

289929

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 1

Yrjö Edelmann

Budhistorik (11 bud)
1679528
900
1679805
850
1679528
1679801
750
1679528
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.