Pierre-Auguste Renoir mjukgrundsetsning

289807

RENOIR, Pierre-Auguste (1841-1919): Claude Renoir, de trois-quarts ā droite, mjukgrundsetsning, 1908, stämpelsignerad Renoir, 16,2x13 cm, bladstorlek 25x19,5 cm
LITTERATUR: Delteil 18

Monter 25

Budhistorik (4 bud)

1666013
1665585
1 800
1660438
1653525

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.