Anders Zorn etsning Sommar

289711

ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar", ur Ord och Bild, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm

Något gulnad

Monter 9

Anders Zorn etsning Sommar

Budhistorik (19 bud)
1677044
4 200
1677043
1677036
3 800
1677035
3 600
1677031
3 400

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.