Robert Högfeldt akvarell

289776

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Flicka och troll, signerad R. Högfeldt, akvarell, 26x20 cm

Rum 6

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (13 bud)
1663973
1663845
2 800
1663972
2 600
1663845
2 400
1662189

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.