Philip von Schantz färglitografi

289589

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Gårdsmotiv, signerad och daterad von Schantz -94, 39/90, färglitografi, ca 32x22 cm

Fack 1

Budhistorik (18 bud)
1664941
1 600
1664976
1664941
1 400
1664974
1 300
1664941

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.