Peter Holm målning

289517

HOLM, Peter (Danmark, 1889-1966): Kustlandskap, signerad Holm, olja på duk, 32x53 cm

Rum 11

Peter Holm målning

Budhistorik (10 bud)
1662707
700
1662709
700
1662707
650
1656603
600
1662706
550

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.