Byrå rokokostil

289111

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerad i mahogny med intarsia, 81, 89x50 cm, nyckel finns
Enligt uppgift tillverkad av Erik Andersson Lund

Rum 5

Byrå rokokostil

Budhistorik (22 bud)
1660339
1660332
1660331
1 900
1660328
1 800
1660270
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.