Reinhold Ljunggren färglitografi

289034

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Den gamla kvarnen, signerad R. Ljunggren, 29/310, färglitografi, 43x31 cm

Fack 3

Budhistorik (7 bud)
1658440
550
1658389
500
1657698
450
1657127
1657697

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.