Ulf Trotzig

288995

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i grönt, signerad Trotzig, 63/70, färgetsning, 59x34,5 cm

Fack 6

Ulf Trotzig

Budhistorik (5 bud)
1659382
500
1658920
450
1658019
1657738
1649257

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.