Byrå Börge Mogensen

275077

BYRÅ, 1960-tal, Börge Mogensen, för Karl Andersson&Söner, teak, sex lådor, höjd 102, 80x40, nyckel finns

Smärre repor, nyckel finns att hämta på utlämningen

Rum 8

Byrå Börge Mogensen

Budhistorik (4 bud)

1529501
1 600
1528888
1519801
900
1518809

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.