Sigvard Bernadotte litografier

255445

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (4) "Spelkort", signerade och numrerade, 83-84, färglitografier, ca 38x25 cm

Glasskador, gulnader

Fack 11

Budhistorik (12 bud)
1362701
1 700
1362644
1 600
1362700
1 600
1362644
1 300
1362602

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.