Evert Lundquist olja

229550

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): "Ny" stilleben, signerad, olja på pannå 21x25cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Evert Lundquist olja

Budhistorik (60 bud)
1167179
35 000
1167177
34 000
1167169
33 000
1167167
32 000
1167160
31 000

Slutpris SEK:
35 000
3 675 EUR, 4 550 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.