Hermès, Paris, handväska "Herbag"

229528

HERMÈS, Paris, handväska "Herbag", brunt kalvskinn med utbytbar korallfärgad canvasdel, lås i "silver hardware" vitmetall, nyckelhållare med nycklar, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE, artisanstämplad AR, inramat M, 32 x 39 x 14 cm

Smärre slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Hermès, Paris, handväska

Budhistorik (18 bud)
1189654
6 800
1189939
6 600
1189654
6 400
1189926
6 200
1189654
6 000

Slutpris SEK:
6 800
714 EUR, 884 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.