Harald Sonesson illustration Mumin

229017

SONESSON Harald (född 1942): Mumin och Rådd-djuret vid vattnet, signerad Harald Sonesson, filmcell, akvarell, tusch, 22x22,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1166717
1166709
950
1166681
750
1166505
500
1166217

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.