Harald Sonesson illustration Mumin

229004

SONESSON Harald (född 1942): Muminpappan till sängs, signerad Harald Sonesson, akvarell, tusch, 19x21 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (16 bud)
1167652
1 900
1167724
1 800
1167652
1 700
1167608
1 600
1167534

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.