Harald Sonesson Mumin illustration

228863

SONESSON Harald (född 1942): Detektiven Mumin, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 23,5x21 cm; oramad

Konst, Måleri

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1167526
1167525
1167491
650
1167479
600
1167412
550

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.