Harald Sonesson illustration Mumin

228834

SONESSON Harald (född 1942): Lilla My vid dörrposten, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 18x14,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Visas på begäran

Budhistorik (13 bud)
1167495
1 600
1166363
1167494
1166363
1 400
1167493
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.