Harald Sonesson illustration Mumin

228815

SONESSON Harald (född 1942): Matdags: Mumin och Stinky, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 18x20 cm; oramad

Konst, Måleri

Monter 32

Budhistorik (13 bud)
1167211
1167448
1167211
1 900
1167097
1 800
1167208
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.