Anders Lundberg grafiskt blad

229566

LUNDBERG, Andreas (född 1973): "What the fuck is this shit" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 12/90, dataprint, bladstorlek 44x30 cm

Fack 7

Anders Lundberg grafiskt blad

Budhistorik (5 bud)
1143752
700
1144174
650
1143752
1142375
1135958

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.