Gösta Werner oljemålning

229556

WERNER, Gösta (1909-1989): Komposition, signerad a tergo Gösta Werner, olja på duk, 61x55 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Gösta Werner oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1144458
1144456
2 800
1136699
1136698
950
1136697
900

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.