Harry Sahlin oljemålning

229504

SAHLIN, Harry (1905-1990): Vinterlandskap, signerad och daterad Harry Sahlin -82, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Harry Sahlin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1151020
750
1151009
700
1151019
700
1151009
650
1151018
600

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.