Kabinettfotografier Gustaf Fredrikson Dramaten

229503

KABINETTFOTOGRAFIER, mm (6 st) bl a Johan Gustaf "Frippe" Fredrikson (1832-1921) svensk skådespelare och teaterchef (chef för Dramaten 1888-98 samt 1904-07), 1 egenhändigt signerad, 26x12 cm

Skador, fläckar

Böcker/Kartor, Fotografier

Monter 6

Budhistorik (1 bud)

1149958
2014-02-19 14:39:09

2014-02-20 kl 17:48
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.