Gerda Höglund akvarell

229502

HÖGLUND, Gerda (1878-1973): Skogsglänta, akvarell, signerad och daterad Gerda Höglund 1918, 53x35 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Gerda Höglund akvarell

Budhistorik (12 bud)
1145232
1139806
2 800
1139806
2 400
1136732
1139805

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.