Tore Nyberg olja

229483

NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad Tore Nyberg, olja på duk, 41x40 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tore Nyberg olja

Budhistorik (17 bud)
1151245
1151253
2 800
1151245
2 600
1151251
2 400
1151245

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.