Soffbord

229455

SOFFBORD, 1950/60-tal, jakarandafanérat med intarsia, fotavslut i mässing, höjd 50, 110x53 cm

Ytslitage och smärre kantskador

Rum 3

Soffbord

Budhistorik (4 bud)

1139585
750
1136635
500
1136633
1136624

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.